fashion stylist FASHION STYLIST - NEW!

 


kurz FASHION STYLIST 


 


PRE KOHO JE KURZ URČENÝ A ČO PONÚKA


Obsahom kurzu FASHION STYLIST je výhradne praktická stránka tejto kreatívnej profesie. To znamená, že sme štruktúru kurzu zamerali predovšetkým na rozvíjanie kreatívneho myslenia, ktoré je v tejto profesii na prvom mieste. Dôležitou súčasťou je nespočetné množstvo praktických rád a typov, ktoré vychádzajú priamo z praxe a odzrkadľujú realitu bez zbytočnej teórie. Účastníci kurzu budú mať možnosť získať vzácne know-how a praktické rady, ktoré budú môcť mnohostranne využívať či už vo sfére fashion, reklamy alebo osobného stylingu. Na kurze budú študenti pracovať na množstve kreatívnych cvičení a úloh. Budú sa učiť vnímať materiály, štruktúry, farby a ich vzájomné ovplyňovanie sa a následnú fotogenickosť. Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí milujú módu, chápu, že styling je taktiež formou umenia a radi by sa dostali čo najrýchlejšie do skutočnej praxe.


 


OBSAH KURZU FASHION STYLIST:


- Ako začať...
- komunikácia s dizajnérmi a módnymi značkami
- výber správnej modelky a hercov pre vlastné projekty - komunikácia s modelingovými agentúrami
- množstvo praktických cvičení a úloh
- aké nástroje a pomôcky stylista potrebuje k svojej profesii
- možnosti uplatnenia sa stylistu na slovenskom trhu
- styling to TV reklám, online spotov, printových kampaní a podobne
- komunikácia s klientom a tímom
- budovanie portfólia
- komunikácia cez sociálne siete
- pochopenie a interpretácia módnej fotografie
- styling pre beauty fotografiu
- osobná prezentácia
- základy farebnej typológie
- trendy a ich vplyv na prácu stylistu
- komerčný vs. alternatívny styling
- tvorba cenníka
.... a mnoho iného :)Termín začiatku kurzu: 06. 05. 2019
Termín ukončenia kurzu: 10. 05. 2019


Kurz prebieha 5 po sebe nasledujúcich pracovných dní od 10:00 do 18:00.


CENA KURZU: 559 EUR


Každý študent má po skončení kurzu možnosť nafotenia vlastného portfólia, ktoré bude reprezentatívnym výstupom z kurzu. Príplatok za fotenie záverečného portfólia je 249 EUR s DPH vrátane profesionálnej modelky, make up artistu, postprodukcie fotografií a možnosti využiť v stylingu značky, s ktorými STUDIO22 spolupracuje. Výsledkom fotenia je ucelená fashion story, ktorá bude tvoriť perfektný základ pre úvodné stylistické portfólio s uplatnením všetkých získaných informácií. 


Študenti majú tiež možnosť nafotenia zákulisných fotografií, ktoré sú peknou spomienkou na celý priebeh fotenia záverečného portfólia, od samotných príprav až po realizáciu. Príplatok za fotenie tzv. backstage fotografií je 50 EUR s DPH. Počet fotografií je 15.POZNÁMKA: Pred prihlásením na kurz odporúčame dôsledne si prečítať sekciu VAŠE OTÁZKY.


 


 

06.05.2019 / PRIHLÁŠKA