O NÁS

Sme prvá módna akadémia na Slovensku, ktorá organizuje profesionálne kurzy make upu, módneho stylingu a vlasového stylingu. Zároveň poskytujeme kompletný servis v tejto oblasti. Záujemcovia si môžu vybrať z ponuky kurzov pod vedením skúsených odborníkov. (kompletný zoznam kurzov TU)

 

PRAX

Hlavnou myšlienkou akadémie je aplikovať teóriu do praxe. Študenti módneho stylingu reálne vypožičiavajú oblečenie z obchodov a na kurze postupujú podľa systému, akým pracujú aj profesionálni stylisti. Študenti kurzov zameraných na make up líčia už od prvého dňa kurzu a prostredníctvom veľkého množstva tvorivých úloh sa aktívne zapájajú počas celého jeho priebehu. Spoločne so stylistami majú jedinečnú príležitosť zavŕšiť kurz nafotením reprezentatívneho portfólia. To bude aj vďaka renomovaným módnym fotografom  znamenať skvelý štart v ich kariére.
Naším cieľom je s talentovanými študentmi spolupracovať aj po skončení kurzov a pomôcť im nájsť si uplatnenie v oblasti, v ktorej vynikajú. Môžeme sa s hrdosťou pýšiť rôznorodým uplatnením našich absolventov. Práce našich študentov je možné pravidelne vídať v najznámejších módnych magazínoch, TV reklamách, na módnych prehliadkach, ale taktiež aj súkromná klientela je podstatnou súčasťou pôsobnosti našich absolventov. 

 

SPOLUPRÁCA LEN S TÝMI NAJ

Študenti na kurzoch pracujú výhradne s kozmetikou, ktorá spĺňa tie najvyššie nároky pre prácu make-up artistu/vizážistu. Konkrétne so značkami Clinique, M.A.C., Zoeva, NYX, Make up Studio, Bioderma a exkluzívnou vlasovou kozmetikou značiek Label.m. a Schwarzkopf Professional. Každý študent má na kurze k dispozícii súpravu kvalitných štetcov.

Študenti stylingu majú na kurzoch jedinečnú príležitosť spolupracovať s mnohými módnymi značkami. Najvyššou známkou kvality je však výber našich lektorov (viac info TU)

 

POTREBUJETE PROFESIONÁLA? DÁME VÁM HO

Klienti majú možnosť objednať si služby make-up artistu, módneho stylistu, fotografa a ďalších umelcov pre vlastné projekty.  STUDIO22 dáva týmto svoju záruku kvality a ručí za schopnosti konkrétneho umelca. Či už sa jedná o individuálnych klientov, produkčné spoločnosti, reklamné agentúry, televíziu alebo ďalšie médiá, STUDIO22 zabezpečuje kompletný a profesionálny servis. (viac info TU)

 

Jana Olšinská
riaditeľka akadémie STUDIO22

"Impulzom k založeniu akadémie STUDIO22 bola hlavne túžba posunúť vzdelávanie v tejto oblasti na úroveň, ktorá sa bude profesionalitou približovať zahraničným školám a zároveň bude absolútne jedinečnou. Mnohokrát sa stretávam s tým, že ľudia majú veľký talent, ale nemajú dostatok sebavedomia a odvahy prejaviť sa. Cieľom akadémie je viesť študentov k tomu, aby rozvíjali svoje originálne videnie a štýl, aby neboli len jednými z mnohých. Myslím si, že na Slovensku máme množstvo talentovaných ľudí, ale majú málo príležitostí. A práve to chceme prostredníctvom akadémie zmeniť. Dať talentovaným ľuďom priestor na realizáciu, “vybrúsiť” ich slabšie stránky do dokonalosti, a zároveň dať klientom väčšiu možnosť výberu."

 

 

 

 PREČO STUDIO22?

- účinné a pokrokové systémy výučby

- úspešní lektori s vlastným preukázateľným a profesionálnym portfóliom

- líder v poskytovaní make up a fashion kurzov na Slovensku (počet našich absolventov, ktorí sa etablovali v       praxi je 77%!) 

- poskytnutie praxe pre talentovaných absolventov (módne magazíny, prehliadky, TV reklamy, spolupráca s       celebritami...)

- kvalitná kozmetika, s ktorou na kurzoch pracujeme

- obmedzený počet účastníkov na jednom kurze pre zachovanie individuálneho prístupu

- výrazné zľavy na nákup kozmetiky 

- množstvo doplnkových služieb - líčenie a styling pre súkromnú klientelu, sprostredkovanie absolventov pre       rôzne projekty, fotoprodukcie a mnoho iného

- priateľský prístup a príjemná atmosféra :)